Arrestohet Naser Makolli, i dyshuar për vrasjen e të riut nga Sopija!

arrestohet naser makolliPrishtinë, 03 shkurt 2016 – I dyshuari kryesore për vrasjen e 22-vjeçarit nga fshati Sopijë e Suharekës, Naser Makolli, është në duart e Policisë, njoftuan burime brenda organeve të rendit. Sipas këtyre burimeve, Naser Makolli është vetëdorëzuar.
Kujtojmë se vrasja kishte ndodhur në fshatin Sopijë të Suharekës, ku persona të armatosur kanë qëlluar mbi Egzon Mazrekun dhe babanë e tij, Naimin, në shtëpinë e tyre, ku kishin hyrë për të vjedhur. Egzoni kishte vdekur nga plaga, ndërsa babai i tij, Naimi, ende po trajtohet në QKUK, raporton – Gazeta Blic.

Leave a Reply