Përmbyset kamioni – Shoferi ndërron jetë (Foto)

Përmbyset kamioni – Shoferi ndërron jetë (Foto)

Kolsh, 07 maj 2018 – Një person ka humbur jetën në një aksident që ndodhi mëngjesin e sotëm në “Rrugën e Kombit”, afër fshati Kolsh. Viktima është drejtuesi i një kamioni, i cili ka humbur kontrollin dhe është përmbysur. Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit, ndërsa identiteti i viktimës është bërë publik. Bëhet fjalë për shoferin 42-vjeçar, Nikolin Gjoni, raporton – Top Channel