Prizreni u freskua për një çast, por… (Video)

shiu ne prizrenPrizren, 25 korrik 2015 – Temperaturave të larta në Prizren, sot iu kundërvu një rrebesh shiu, i përcjellë edhe me pak breshër dhe bubullima, duke i befasuar qytetarët që nuk e prisnin një mot të këtillë.
Në videon që ka xhiruar ekipi ynë, duket qendra e qytetit, e vërshuar nga ujëra të shumtë, si dhe pusetat që shpërthyen, duke e shndërruar rrugën skaj Lumbardhit, në një lum paralel.

• Shiko pamjet – VIDEO

Leave a Reply