Rrahet drejtori i burgjeve, Sokol Zogaj!

Rrahet drejtori i burgjeve, Sokol Zogaj!

Prishtinë, 16 gusht 2017 – Drejtori i Shërbimit Korrektues të Kosovës, Sokol Zogaj, është sulmuar sot fizikisht nga persona të panjohur, rreth orës 7:00 të mëngjesit, para banesës së tij në Prishtinë. Zogaj ka marrë lëndime nga ky sulm dhe aktualisht gjendet për tretman mjekësorë në Qendrën Emergjente në QKUK. Mësohet se sulmuesit kanë qenë të maskuar, raporton – KALLXO.com

Leave a Reply