Ronela Hajati, sensuale apo vulgare?

sensuale ronela hajatiTiranë, 29 nëntor 2013 – Këngëtarja nga Shqipëria, Ronela Hajati, mbrëmë është paraqitur në spektaklin “Këngja Magjike”, me këngën e saj konkurruese “Mos ma lsho”. Ishte kjo një këngë ritmike, e cila bëri që Ronela të ndizet e tëra në skenë, duke dhuruar një performancë tejet energjike, teksa shkundej e tundej dhe bënte lëvizje seksi.
Kanë qenë të shumta reagimet e fansave nëpër rrjetet sociale, duke e komentuar performancën e saj të mbrëmshme në mënyra të ndryshme. Kishte dhe komente, të cilat pyesnin, nëse performanca e Ronelës ishte sensuale apo vulgare?

Leave a Reply