Rrëfehen familjarët e Ruzhdi Shaqirit dhe Gani Gecit (Video)


familjet geci shaqiriSkenderaj, 09 gusht 2014 – Familja e Ruzhdi Shaqirit ka dhënë verzionin e vetë, lidhur me vrasjen e këtij të fundit, mbrëmjen e së hënës. Tashmë po dihet se vrasësi i tij është, Gani Geci, i cili po kërkohet nga drejtësia por që ende nuk është bërë e ditur vendndodhja e tij.
Në një kronikë që ka përgatitur “Klan Kosova”, familjarët e viktimës thonë se ai u vra pa asnjë faj. Ndërkaq, tek familjarët e Gani Gecit, thonë se fjalën e vetë do ta thotë drejtësia.

Shiko videon  KËTU