Vdes në aksident, djali i vetëm i poetit Visar Zhiti!

vdes atjon visar zhitiTiranë, 20 dhjetor 2014 – Në moshën 19-vjeçare, sot është ndarë nga jeta djali i vetëm i poetit, Visar Zhiti. Në një aksident trafiku që ndodhi në Tiranë, teksa po qëndronte aty për pushimet e fundvitit, Atjoni, djali i poetit të njohur shqiptar, e ka pësuar me jetë ngjarjen tragjike. Mësohet se ai është përplasur me motor në trafik-ndarësen e autostradës, duke marrë plagë të rënda, prej të cilave edhe ka pësuar.
Atjon Visar Zhiti, ishte vetëm 19-vjeç dhe studionte në Milano të Italisë, nga viti 2013.

Leave a Reply