Në fshatin Shajnë të Dragashit një burrë gjendet pa shenja jete!

Në fshatin Shajnë të Dragashit një burrë gjendet pa shenja jete!

Dragash, 15 janar 2024 – Policia ka njoftuar se një person që jetonte i vetëm në fshatin Shajnë të Dragashit është gjetur të shtunën pa shenja jete dhe se hetimet rreth këtij rasti po vijojnë. “Një mashkull, shtetas kosovar, është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij ku jetonte i vetëm. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është shpënë në IML për obduksion”, thuhet në njoftim.