Gjendet personi që u shpall i zhdukur!

gjendet lurian ymeriPrizren, 22 prill 2015 – Personi, për të cilin policia njoftoi se është zhdukur që nga 13 prilli, është gjetur shëndoshë e mirë në Maqedoni. Lajmin e ka konfirmuar sot zv-komandanti i policisë rajonale në Prizren, Avdi Kryeziu, gjatë mbledhjes së Këshillit Komunal për Siguri në Bashkësi.
Për Lurian Ymerin, përveç që është gjetur gjallë dhe në gjendje të mirë shëndetësore, togeri Kryeziu nuk dha detaje të tjera, raporton TV Prizreni.

Leave a Reply