Flori Mumajesi ironizon me Linda Morinën (Video)

flori mumajesi lindaTiranë, 06 shkurt 2015 – Producenti dhe kantautori ynë i njohur, Flori Mumajesi, ka ironizuar me Linda Morinën, e cila iu ka kënduar, pothuajse të gjithë politikanëve shqiptarë dhe jo vetëm.
Ajo i ka kënduar edhe ish-presidentit, Bill Klinton, si dhe presidentit aktual, Barak Obama. Së fundmi, ajo ka lansuar edhe një këngë Hip – Hop, ku i paralajmëronë reperët, se ajo do të eksplodojë dhe do t’i shkatërrojë këta të fundit.
Kjo, siç duket, i ka bërë përshtypje kantautorit, Flori Mumajesi, i cili e ka publikuar këngën e saj në Instagram, duke e komentuar me një formë përgjigje ndaj saj, “S’bohet fjalë”.

• Shiko VIDEO

Leave a Reply